Szybki kontakt
Zadzwoń do nas

projektowanie stron Rzeszów - Kraków - Warszawa

 

Ochrona prawna w sieci dla Klientów StudioStrona

Strona tygodnia!

 

Modyfikacje Quick.Cart

 

Tworzenie stron Rzeszów

Opinie

Kilka przykładowych opinii naszych Klientów. 
Wszystkie opinie zostały zweryfikowane e-mailem.

 

Komentarze

 • Robert Piwowarski
  2017-12-13 21:54

  Polecam firmę pana Zbigniewa Miły kontakt w czasie realizacji strona wykonana tak jak chcieliśmy . Na pomoc pana Zbyszka można liczyć nie tylko w trakcie realizacji projektu ale również później .Zawsze jest pomocny w razie jakiś pytań lub problemów .
  de-design.pl

 • Marek Skworc
  2017-02-11 19:51

  Polecam usługi Pana Zbigniewa. Zna oprogramowanie OpenSolution jak mało kto. Potrafi pomóc rozwiązać problem, przemyśleć jakie rozwiązanie było by optymalne. Klienta traktuje indywidualnie idąc bardziej w jakość niż ilość.
  www.Skworcu.com.pl

 • jawaczesci.pl
  2016-06-05 22:05

  Polecam wszystkim zainteresowanym usługi StudioStrona pana Zbigniewa. Po wstępnym kontakcie i przedstawieniu naszych potrzeb, w krótkim czasie domowiliśmy szczegóły. Podczas rozmów odczuliśmy, zainteresowanie naszymi potrzebami, pomysłowość i profesjonalizm. Telefon zawsze był odbierany. Zwrotne maile również przychodziły szybko. Firma pana Zbigniewa wykonała nam dobrą robotę, taką, jakiej oczekiwaliśmy. POLECAMY!
  jawaczesci.pl

 • Daniel Hydzik
  2015-03-26 12:23

  Od 10 lat z nim współpracuję i jestem bardzo zadowolony z jego usług. Zna systemy OpenSolution od podszewki. Jego wiedza przekłada się na bardzo dobre porady.

  Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

 • Jack Nowicki
  2015-03-26 11:21

  Współpracujemy z firmą StudioStrona od 2011 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi technicznej, porad i wykonanych projektów. Ponadto stosunek poziomu cen do jakości wykonanych usług jest bardzo dobry. Możemy polecić StudioStrona każdej firmie szukającej wykonawcy strony internetowej.
  Jack Nowicki, USA, expertlanguagetranslations.com

 • Patryk Burzej
  2014-01-27 16:03

  Jestem zadowolony z wykonania naszej strony przez firmę Pana Zbigniewa. Strona wygląda tak jak sobie życzyliśmy. Chciałbym także zwrócić uwagę na fachową opiekę posprzedażową, nawet długi czas po oddaniu strony do użytku.
  Patryk Burzej, dbamokregoslup.pl

 • Jacek Nowak
  2014-01-27 16:09

  Jesteśmy zadowoleni z wieloletniej współpracy z firmą StudioStrona. Wszelkie projekty i modyfikacje robione są profesjonalnie. Cieszymy się z możliwości szybkiej i wygodnej prezentacji wystaw na naszej stronie. Polecamy!
  Jacek Nowak, bwa.rzeszow.pl

 • Małgorzata Piątek
  2014-01-27 16:10

  StudioStrona obok profesjonalnej obsługi dostarcza dużą dozę humoru, niekonwencjonalnych pomysłów i co najważniejsze, stałą opieką nad naszym sklepem. Dla mnie osobiście jest "skarbnicą wiedzy", rozwiązującą wszelkie wyzwania, jakie niesie z sobą ciągle rozwijająca się strefa handlu internetowego. Pomimo dzielących nas setek kilometrów, nasza współpraca układa się doskonale. Gorąco zachęcamy do korzystania z usług StudioStrona.
  Małgorzata Piątek, gooha.pl

 • Sylwia Roeder
  2014-04-23 13:53

  Współpraca z firmą StudioStrona od początku przebiega bez zarzutów - szybka profesjonalna obsługa, ciekawe propozycje umożliwiające lepszą ekspozycję firmy
  i strony internetowej. Firma godna polecenia ze względu na profesjonalne podejście do klienta, jego potrzeb i oczekiwań.
  Sylwia Roeder, raftronik.eu

 • Elżbieta Smoleńska
  2014-04-24 10:20

  Profesjonalizm i kompetencje, gotowość do współpracy i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta na każdym etapie powstawania strony, cierpliwe wyjaśnianie kwestii technicznych i informatycznych, pomoc także po uruchomieniu strony - to tylko kilka powodów, dla których bez zastrzeżeń możemy polecić korzystanie z usług StudioStrona.
  Elżbieta Smoleńska, prezentyzklasa.pl

 • Marcin Golański
  2014-06-17 14:15

  Jako, że jestem spod Wrocławia to szukałem kogoś w okolicy do stworzenia strony www..... i tak nieopodal Wrocławia, bo w pobliskim Rzeszowie:) znalazłem firmę Pana Zbigniewa. Wiedząc, że z racji odległości kontakt będzie odbywał sie tylko mailowo lub telefonicznie zaryzykowałem i podjąłem współpracę. Opłaciło się! Firma perfekcyjnie odczytała moje "chciejstwo" na podstawie wymiany zaledwie kilku maili. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i opieki przy projekcie. Poza stworzeniem strony przeniosłem domenę i pocztę na rekomendowane przez firmę Pana Zbigniewa serwery. Jestem przekonany, że na dłużej zwiążę się firmą StudioStrona - rhh.pl, bo jak to przy stronie www, zawsze jest coś do zrobienia. Niezdecydowanym zdecydowanie polecam.
  Marcin Golański, e-opinieprawne.pl

 • Fritz Baumgartner
  2014-07-22 09:25

  All contracted services were hassle-free and given deadlines have been usually respected. I can assure to everybody that Mr. Zbigniew is an expert of the OpenSolution platforms and that he always has a solution to all small and big problems. I really do appreciate and recommend the high level services of StudioStrona.
  Fritz Baumgartner, entradasmontmelo.com

 • OpenSolution
  2014-08-06 13:52

  Duże doświadczenie, wspaniały kontakt oraz brak skarg klientów na usługi firmy StudioStrona sprawiło, że jest jednym z naszych najlepszych partnerów.

 • Wojciech Pawłowski
  2014-09-27 22:04

  StudioStrona jest firmą godną polecenia. Wykonali nam bardzo fajną stronę ze sklepem za rozsądne pieniądze.
  Były pewne problemy z terminem końcowym, ale wszystko się DOBRZE skończyło.
  Rozpoczęliśmy comiesięczną współpracę - na razie jest OK...
  Muszę przyznać, że Pan Zbigniew jest pomocny, uczynny i co najważniejsze ODBIERA KOMÓRKĘ :)
  Nie chcę go zbyt wcześnie wychwalać żeby się "nie zepsuł", ale POLECAM!
  Wojciech Pawłowski, Sanbios.pl, Gliwice

 • Adriana Żołnierczyk
  2014-10-27 19:20

  Z czystym sumieniem polecam firmę StrudioStrona. To rzadki przykład relacji kiedy człowiek jest ważniejszy niż system i procedury. Pełna dostępność, kreatywność, jakość, profesjonalizm i pomysłowość, nieocenione "czytanie w myślach" Klienta czynią współpracę nie tylko komfortową ale również przyjemną. Adriana Żołnierczyk, krakowevent.pl