Quick Contact
Call to us!

Contact Us!

 

Facebook 

Website of the week!

Refferences

A few examples of feedback from our customers.

 

Komentarze

 • Dimitar Uzunov (EN ES DI - TREYD OOD)
  2017-08-16 15:18

  I had a very old version of QuickCart.Ext. There was no mobile version. In 2017 I decided to upgrade the system to the latest version. I chose StudioStrona partner as I read excellent reviews about them. The hard part was that my site was in Bulgarian, many files had Cyrillic names, I had made many changes to the script. Honestly, I did not believe anyone could handle the task.
  Zbigniew agreed to do the job, and I trusted him. When I saw the end result, I could not believe that this is my site with the latest version of QuickCart.Ext. Zbigniew did a perfect job, despite the many difficulties. The site looks great. The site is very functional. The site now indexes much better than search engines. I am extremely pleased to have chosen StudioStrona.
  I will recommend them to anyone who needs such a service.
  Thanks Zbigniew!

 • Gareth Wilson (Lille Cricket Club)
  2016-05-09 13:39

  The Lille Cricket Club website had been running on a very (very) old version of the QuickCMS script and in 2015, for technical reasons, we decided to upgrade to the latest version of the script.
  Due to the age of the original script, and the amount of data on the site, the upgrade process was extremely complex. After reviewing the list of Opensolution partners, we decided to entrust the job to StudioStrona.
  Although the job took longer than expected -- I don't think Zbigniew realized what he was getting himself into :-) -- the end result was more than satisfactory. Throughout the entire process Zbigniew was extremely responsive, answering any questions we had sometimes within minutes! And even now, many months after completion of the project, the quality of support is amazing.
  We would recommend StudioStrona any day, without hesitation, for any issues involving QuickCMS.

 • Wojciech Pawłowski
  2014-09-27 22:06

  StudioStrona jest firmą godną polecenia. Wykonali nam bardzo fajną stronę ze sklepem za rozsądne pieniądze.
  Były pewne problemy z terminem końcowym, ale wszystko się DOBRZE skończyło.
  Rozpoczęliśmy comiesięczną współpracę - na razie jest OK...
  Muszę przyznać, że Pan Zbigniew jest pomocny, uczynny i co najważniejsze ODBIERA KOMÓRKĘ :)
  Nie chcę go zbyt wcześnie wychwalać żeby się "nie zepsuł", ale POLECAM!
  Wojciech Pawłowski, Sanbios.pl, Gliwice

 • OpenSolution
  2014-08-06 13:52

  Duże doświadczenie, wspaniały kontakt oraz brak skarg klientów na usługi firmy StudioStrona sprawiło, że jest jednym z naszych najlepszych partnerów.

 • Fritz Baumgartner
  2014-07-22 09:25

  All contracted services were hassle-free and given deadlines have been usually respected. I can assure to everybody that Mr. Zbigniew is an expert of the OpenSolution platforms and that he always has a solution to all small and big problems. I really do appreciate and recommend the high level services of StudioStrona.
  Fritz Baumgartner, entradasmontmelo.com

 • Marcin Golański
  2014-06-17 14:15

  Jako, że jestem spod Wrocławia to szukałem kogoś w okolicy do stworzenia strony www..... i tak nieopodal Wrocławia, bo w pobliskim Rzeszowie:) znalazłem firmę Pana Zbigniewa. Wiedząc, że z racji odległości kontakt będzie odbywał sie tylko mailowo lub telefonicznie zaryzykowałem i podjąłem współpracę. Opłaciło się! Firma perfekcyjnie odczytała moje "chciejstwo" na podstawie wymiany zaledwie kilku maili. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i opieki przy projekcie. Poza stworzeniem strony przeniosłem domenę i pocztę na rekomendowane przez firmę Pana Zbigniewa serwery. Jestem przekonany, że na dłużej zwiążę się firmą StudioStrona - rhh.pl, bo jak to przy stronie www, zawsze jest coś do zrobienia. Niezdecydowanym zdecydowanie polecam.
  Marcin Golański, e-opinieprawne.pl

 • Jack Nowicki
  2014-01-27 16:01

  Współpracujemy z firmą StudioStrona od 2011 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi technicznej, porad i wykonanych projektów. Ponadto stosunek poziomu cen do jakości wykonanych usług jest bardzo dobry. Możemy polecić StudioStrona każdej firmie szukającej wykonawcy strony internetowej.
  Jack Nowicki, USA, expertlanguagetranslations.com

 • Patryk Burzej
  2014-01-27 16:03

  Jestem zadowolony z wykonania naszej strony przez firmę Pana Zbigniewa. Strona wygląda tak jak sobie życzyliśmy. Chciałbym także zwrócić uwagę na fachową opiekę posprzedażową, nawet długi czas po oddaniu strony do użytku.
  Patryk Burzej, dbamokregoslup.pl

 • Jacek Nowak
  2014-01-27 16:09

  Jesteśmy zadowoleni z wieloletniej współpracy z firmą StudioStrona. Wszelkie projekty i modyfikacje robione są profesjonalnie. Cieszymy się z możliwości szybkiej i wygodnej prezentacji wystaw na naszej stronie. Polecamy!
  Jacek Nowak, bwa.rzeszow.pl

 • Małgorzata Piątek
  2014-01-27 16:10

  StudioStrona obok profesjonalnej obsługi dostarcza dużą dozę humoru, niekonwencjonalnych pomysłów i co najważniejsze, stałą opieką nad naszym sklepem. Dla mnie osobiście jest "skarbnicą wiedzy", rozwiązującą wszelkie wyzwania, jakie niesie z sobą ciągle rozwijająca się strefa handlu internetowego. Pomimo dzielących nas setek kilometrów, nasza współpraca układa się doskonale. Gorąco zachęcamy do korzystania z usług StudioStrona.
  Małgorzata Piątek, gooha.pl

 • Sylwia Roeder
  2014-04-23 13:53

  Współpraca z firmą StudioStrona od początku przebiega bez zarzutów - szybka profesjonalna obsługa, ciekawe propozycje umożliwiające lepszą ekspozycję firmy
  i strony internetowej. Firma godna polecenia ze względu na profesjonalne podejście do klienta, jego potrzeb i oczekiwań.
  Sylwia Roeder, raftronik.eu

 • Elżbieta Smoleńska
  2014-04-24 10:20

  Profesjonalizm i kompetencje, gotowość do współpracy i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta na każdym etapie powstawania strony, cierpliwe wyjaśnianie kwestii technicznych i informatycznych, pomoc także po uruchomieniu strony - to tylko kilka powodów, dla których bez zastrzeżeń możemy polecić korzystanie z usług StudioStrona.
  Elżbieta Smoleńska, prezentyzklasa.pl